Програмовий зміст:
закріпити вміння дітей лічити й відраховувати предмети у межах п’яти; повторити
геометричні фігури, закріпити вміння розрізняти їх і використовувати,
розв’язуючи логічні вправи; з’ясувати вміння орієнтуватись у часі та просторі;
розвивати логічне мислення; виховувати увагу та спостережливість.
Матеріал:
зайчик, дидактичні ігри (ІКТ):
«Кількісна та порядкова лічба», «Порівняння предметів за кольором та формою»,
«Називання чисел у зворотньому порядку»; відео «Математика від зайчика»,
«Орієнтування у просторі»
Хід заняття
1.
Діти, послухайте й відгадайте
загадку. Я впевнена, ви відразу впізнаєте, про кого в ній іде мова
Довгі
вуха, куций хвіст,
Невеличкий
сам на зріст.
На
городі побував,
Там
капустки пожував.
Довгі
лапки — скік та скік.
Ми
погнались — він утік. (Зайчик)
—
Молодці, правильно відгадали.
Сьогодні до на нашу зустріч з вами завітав зайчик. Проте
він дуже засмучений. У нього трапилася біда. Лисичка прогнала зайчика з його
хатинки. Він прийшов до нас просити допомоги, бо Лисиця сказала
йому, що звільнить хатинку лише тоді, коли він виконає всі її завдання. А
Зайчик іще не вчив математики і сам не впорається з ними. Допоможемо йому?
2. «Математика від зайчика»
3. Гра «пропущені
цифри»
4. Відео «Орієнтування у просторі»
Фізкультхвилинка із зайчиком
5. Ігри
ІКТ від зайчика
·
«Називання
чисел у зворотньому порядку»
·
«Порівняння
предметів за кольором та формою»
·
«Кількісна
та порядкова лічба
6. Підсумок
заняття
Діти, вам сподобалися завдання, які передала
Лисичка?
А яке сподобалося найбільше? Чому?
Ви
були уважними, кмітливими і все змогли виконати, а отже, допомогли Зайчикові
звільнити хатинку.
Немає коментарів:
Дописати коментар