вівторок, 3 травня 2022 р.

Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Тема: « Рівність і нерівність груп предметів. Орієнтування в просторі»

 

Програмовий зміст: продовжувати вчити розрізняти рівність і нерівність груп предметів, розуміти і правильно вживати слова й вира­зи скільки, стільки, порівну, більше на один, менше на один; вправляти в просторовому орієнтуванні: спереду — ззаду, зліва — справа; виховувати організованість.

Матеріали: презентація про нерівності, завдання від білочки

Хід заняття

І Організаційний момент

Діти, сьогодні до нас завітали друзі песик Гав та котик Мурчик, вони хочуть порахувати свої іграшки та можуть цього зробити. Допоможемо їм це зробити?

ІІ основна частина

1.           Гра «Іграшки».

    Посадіть на верхню смужку котиків.

    На нижню смужку покладіть м’ячики, під кожним котиком.

    Скільки котиків і мячиків? (Порівну.)

    А тепер посадіть на верхню смужку собачок, а на нижню пірамідки під кожну собачку

    Кого більше? (собачок)

    На скільки?( на одну)

    Що необхідно зробити щоб собачок і пірамідок стало порівну? (прибрати собачку)

2.           Дидактична гра «Порівняйки»

на екрані порівнюємо предмети

Фізкультхвилинка

Сірі гуси прилетіли,

На галяві тихо сіли.

Посиділи, посиділи,

Потім встали —

Побігали, пострибали,

Пір’ячко зронили І далі полетіли.

3.           Дидактична гра «Допоможи білочці поселити у віконечка цифри»

4.           Перегляд презентації «Завдання від білочки»

ІІІ Підсумок заняття

    Кого ми годували?

    Скільки було кішок і м’ячиків?

    Скільки було собачок і пірамідок?



 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар