Програмовий зміст: познайомити дітей
з історією виникнення морозива, способами його отримання; ознайомити із видами морозива, зацікавити
процесом виготовлення морозива; дати уявлення про користь молочних продуктів
для організму; розвивати пізнавальний інтерес; моторику рук; продовжувати вчити
користуватися ножицями.
Матеріал: кольоровий папір, картон, клей, пензлик
Структура заняття
1. Організаційний момент.
Доброго ранку, сонце привітне!
Доброго ранку, небо блакитне!
Доброго ранку, у небі пташки!
Доброго ранку тобі і мені!
Дітки, сьогодні до
нас у гості завітав пінгвін Ріккі. У нього дуже поганий настрій. А скажіть мені
будь ласка, чим ми можемо підняти настрій? (послухати улюблену музику,
зустрітися з друзями, з’їсти смаколика). Отже сьогодні ми будемо говорити про
найулюбленіший смаколик усіх дітей. Відгадайте загадку.
Мені мама з магазину
Принесла в обгортці зиму.
Я її за мить зігрів.
Як? Та дуже просто — з’їв! (Морозиво.)
А, ви любите морозиво? Яке воно буває?А чи знаєте ви,
де і коли з'явилося морозиво? Як ви думаєте, з чого роблять морозиво?
Так ось, сьогодні ми
з вами і дізнаємося відповіді на всі питання, дізнаємося багато нового і
цікавого про морозиво і самі зробимо своє незвичайне морозиво.
Морозиво з'явилося в
стародавньому Китаї. Морозиво це - заморожена солодка маса з молочних продуктів
з різними добавками, основні продукти будь-якого морозива це молоко, масло, цукор і різні харчові добавки.
Існує безліч
варіантів упаковки морозива - вафельні, паперові та пластикові стаканчики,
морозиво на паличці, вафельні ріжки, рулети, брикети, торти.
Також, є величезна
кількість різноманітних сортів і видів морозива. наприклад, крем брюле ,
пломбір , Ескімо, щербет, брикети, воно буває різного кольору і смаку -
червоне, біле, жовте, зелене, фруктове, шоколадне, ванільне - будь на ваш смак.
-
А
яке морозиво полюбляєте ви?
2. Дидактична
гра «Яке морозиво?»
А зараз я пропоную,
вам зробити своє улюблене морозиво. Для
цього нам потрібен картон, кольоровий папір і клей.
3.
Показ роботи вихователем.
4.
Пальчикова гімнастика.
Раз два, три, чотири, п’ять —
Вийшли пальці погулять.
Оцей пальчик — найсильніший,
Він найбільший, найтовстіший.
Вказівний палець для того,
Щоб показувать відоме.
Палець цей середнім зветься,
Він найдовший, як ведеться.
Оцей палець безім’яний,
Вередливий, неслухняний.
Ось мізинчик, хоч маленький,
Проте вдалий і спритненький.
5. Самостійна робота дітей
6. Підсумок
Немає коментарів:
Дописати коментар