понеділок, 2 травня 2022 р.

Художньо-продуктивне образотворення (малювання) "Квітуча яблуня"

 

Програмовий зміст: розвивати естетичний смак та творчі здібності, фантазію, дрібну моторику; виховувати бажання малювати, доводити розпочату справу до кінця; вправляти у зображені дерева пензликом, а цвітіння дерева - у нетрадиційний спосіб - малювати ватною паличкою; формувати вміння композиційно правильно розміщувати зображення на аркуші паперу.

Попередня робота: спостереження за цвітінням фруктових дерев; розглядання ілюстративних матеріалів; читання творів художньої літератури.

Матеріали: ілюстрація дерева (квітуча яблуня), зразок вихователя, аркуші паперу, фарби гуашеві, склянки з водою, пензлики,  ватні палички, серветки, підставки.

 

Структура заняття

1.      Організаційний момент

  Доброго ранку, малята, любі хлопчики й дівчата. Погляньте, яка гарна природа за вікном привітаймося з нею.

Доброго ранку сонце привітне!

Доброго ранку небо блакитне!

Доброго ранку в небі пташки!

Доброго ранку дерева й кущі!

Доброго ранку квіти запашні!

Доброго ранку тобі і мені!

 

2.     Мотивація

  Я знаю малята,  що ви дуже любите малювати і я також люблю малювати. Тому ми сьогодні трішки помалюємо.

  Скажіть, малята, яка зараз пора року? А який місяць? У квітні малята все навкруги розквітає і дерева і кущі і квіти.

3.     Відгадування загадки про яблуню

На «я» починається,

На «я» закінчується,

У саду цвіте.

На ній плоди є.

4.     Продуктивна діяльність.

5.     Етапи малювання.

6.     Пальчикова гімнастика «Дерева»

7.     Самостійна робота дітей

Пригадаємо малята. З чого ми почнемо малювати? Якого він кольору? Де малюємо гілки? Якого кольору намалюємо листочки? А квіточки?

8.     Підсумок заняття

 Діти, які гарні яблуні ви намалювали, наче справжні художники. У нас  наче зацвів яблуневий сад.





Немає коментарів:

Дописати коментар